Przyjdź do nas i sprawdź na ile procent zdałbyś/zdałabyś maturę gdyby była dzisiaj.
Uzupełnij poniższy formularz, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą!

*Pozostawienie numeru telefonu jest niezbędne do jednorazowego kontaktu przedstawiciela szkoły, w celu omówienia wyników testu i przedstawienia dostosowanych do Twojej wiedzy kursów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu informowania o produktach i usługach podmiotów Grupy Wydawniczej WSiP.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Profi-Lingua informacji handlowych przekazywanych z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych drogą elektroniczną, w tym z wykorzystaniem automatycznych systemów wywołujących:

Administratorem podanych w formularzu danych osobowych jest Rozwiń

Administratorem podanych w formularzu danych osobowych jest Szkoła Języków Obcych „Profi-Lingua” Sp. Z o.o. (Profi-Lingua) z siedzibą w Katowicach (40-006) ul. Warszawska 10. Dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłane zapytanie oraz w celach archiwalnych, za dodatkową dobrowolną zgodą dane będą przetwarzane w celu informowania o produktach i usługach podmiotów z Grupy Wydawniczej WSiP. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Rejestracja w serwisie jako: