onas-szkola

Szkoły

onas-metoda

Metoda nauczania

onas-polecaja

Polecają nas
onas-platforma

Metoda nauczania

Jak uczymy?

Łączymy pracę w kameralnych, maksymalnie 12-osobowych grupach z pracą własną. Omawiamy teorię, rozwiązujemy zadania typu maturalnego, arkusze maturalne oraz przeprowadzamy regularne diagnozy postępów w nauce. Zagadnienia, które stwarzają najwięcej problemów, powtarzamy na dodatkowych warsztatach lub omawiasz je bezpośrednio z nauczycielem podczas Twoich indywidualnych konsultacji. W domu pracujesz we własnym tempie, bez ocen, korzystasz z unikatowej platformy edukacyjnej, zawierającej bogatą bazę specjalnie przygotowanych, nigdzie indziej niepublikowanych materiałów.

Dlaczego warto uczy się z nami?

Bo na naszych kursach zyskasz więcej z (co najmniej) 5 powodów, których nie znajdziesz w żadnej innej szkole.

  • Wynik na maturze dokładnie taki jakiego oczekujesz

Zapytamy Cię na początku kursu jakiego wyniku oczekujesz na swojej maturze z matematyki i gwarantujemy, że będziemy pracować z Tobą w taki sposób, aby ten wynik Ci zagwarantować. Oczywiście to wymaga pracy zarówno z Twojej jak i z naszej strony. My się jednak pracy nie boimy. Jesteśmy tu dla Ciebie!

  • Indywidualne podejście

Pracę z Tobą rozpoczniemy od sprawdzenia wiedzy i umiejętności, by następnie dostosować materiał i sposób nauczania do Twoich potrzeb. Również na dalszych etapach nauki będziemy diagnozować Twoje postępy w nauce – informacje o wynikach otrzymasz w formie raportów. Po każdej próbnej maturze omówisz z nauczycielem popełnione błędy i ustalicie indywidualny plan działania. Uwaga! Na pomoc nauczyciela możesz liczyć nie tylko w szkole – odpowie na Twoje pytania także online.

  • Interaktywna platforma edukacyjna

Jeśli brakuje Ci motywacji do nauki, tu znajdziesz inspirację!

  • Wsparcie nauczyciela-egzaminatora

Wiesz, jak to jest? Chcesz o coś zapytać, ale zajęcia są dopiero za klika dni. Czekasz, czekasz, a kiedy nadchodzą, już nie pamiętasz, o co chodziło. U nas nie czekasz. Masz pytanie? Rozmawiasz z nauczycielem podczas indywidualnych konsultacji, na żywo w cztery oczy lub online za pomocą komunikatora, aby otrzymać odpowiedź i ruszać dalej.

  • Specjalna metoda

Dzięki doświadczeniom naszych pedagogów opracowaliśmy na potrzeby kursu wyjątkową metodę eliminowania zaległości. Opiera się ona na trzech powtarzalnych krokach.

Sprawdzenie wiedzy ucznia i dostosowanie programu do jego potrzeb ➜ praca na zajęciach i w serwisie pod okiem nauczyciela ➜ sprawdzanie postępów ucznia i uzupełnianie wiedzy.
  • Ceny:
Kurs Cena Rabaty
Kurs roczny poziom podstawowy 1495 zł TYLKO 13 zł za godzinę zajęć

50 zł – za polecenie kursu

10% – zniżka grupowa (powyżej 4 osób)

100 zł za wpłatę za cały kurs

Możliwość płatności ratalnych

Kurs roczny  poziom rozszerzony 1495 zł TYLKO 13 zł za godzinę zajęć

50 zł – za polecenie kursu

10% – zniżka grupowa (powyżej 4 osób)

100 zł za wpłatę za cały kurs

Możliwość płatności ratalnych

tablica

Rejestracja w serwisie jako: