Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne

WSiP_ProfiMaturaZapewniamy skuteczną i innowacyjną edukację dla każdego!

WSiP – miliony wydrukowanych podręczników do szkół ogólnokształcących i zawodowych. Miliony uczniów i nauczycieli, pokolenia użytkowników i  absolwentów. Satysfakcja nie do zmierzenia i nie do opisania. Ale to tylko część prawdy o WSiP-ie.  W ciągu ostatnich lat jeszcze bardziej rozwinęliśmy skrzydła: wydajemy olbrzymie ilości elektronicznych materiałów dla uczniów i nauczycieli, udostępniliśmy wyjątkową platformę podręcznikowo-ćwiczeniową Wsipnet.pl, oferujemy kursy maturalne z matematyki i angielskiego, oraz popularną serię repetytoriów maturalnych Zdasz.to.
Oto współczesny WSiP – Grupa Edukacyjno-Wydawnicza WSiP.

ProfiLingualogo-profi

ProfiLingua Centrum Edukacji istnieje ponad 27 lat. W tym czasie pomogliśmy tysiącom Kursantów, wspierając ich pasję i rozwój. Wieloletnie doświadczenie przekłada się również na skuteczność – nasi Słuchacze osiągają 95%–100% zdawalności na egzaminach. Świetne rezultaty są wynikiem unikatowego systemu monitorowania ich indywidualnych postępów – ProfiLingua Quality Control, będącego gwarancją sukcesu na egzaminie. Zapewniamy narzędzia, które czynią naukę nie tylko przyjemną, lecz także skuteczną – podczas zajęć wykorzystujemy tablice interaktywne, a nasi Kursanci mają dostęp do Strefy Słuchacza, e-Platformy, biblioteki i mediateki.

Godziny pracy

Metoda nauczania

Nie trać czasu!

przygotuj się do matury
na spokojnie.

ZAMÓW ROZMOWĘ ✆

Co mówią o nas kursanci?

Ania z Krakowa
Roczny kurs z matematyki

Zrozumiałam rachunek prawdopodobieństwa, a myślałam, że tego się po prostu nie da pojąć! Nauczycielka – z ogromną wiedzą – wytłumaczyła wszystko. Polecam wszystkim, a szczególnie humanistom, którzy myślą, że na matmie nie mają szans.

Marcin z Katowic
Roczny kurs z matematyki

Świetny kurs! Najlepsze, że każdy dostał to, czego potrzebował. Ja akurat chciałem ambitnie, bo idę na informatykę, i rzeczywiście nauczyłem się więcej niż przez trzy lata w szkole. Podoba mi się też platforma – wszystko w jednym miejscu ;).

Maria z Wrocławia
Intensywny kurs z angielskiego

We wrześniu córka była przerażona myślą o maturze. Na kursie nabrała wiary w siebie, bo widziała, jakie robi postępy. Na egzamin szła spokojna. Zdała na 92% i mamy teraz w domu studentkę ochrony środowiska. Wszystkim rodzicom życzę widoku tak szczęśliwego dziecka!

Amanda z Lublina
Semestralny kurs z angielskiego

Polecam kurs szczególnie tym osobom, które mają dużo zajęć pozalekcyjnych. Spotkania odbywają się w dogodnych terminach, a indywidualną pracę na platformie online można prowadzić w dowolnym momencie. Dzięki temu nawet w drodze do szkoły można stale powtarzać lub poznawać nowe zagadnienia.

Dominika z Gdańska
Roczny kurs z angielskiego

Naprawdę fajne jest to, że na Platformie dostępne są wszystkie materiały, infografiki i podsuwania po każdym z działów, do których można wracać w dowolnym momencie. Mam też poczucie, że dbam o środowisko, bo podręczniki online są nie tylko wygodne, ale i ekologiczne!