onas-szkola

Szkoły
onas-metoda

Metoda nauczania
onas-polecaja

Polecają nas
onas-platforma

Polecają nas

Niewątpliwą zaletą przedstawionej koncepcji kursu jest praca w małych grupach pod okiem nauczyciela podczas spotkań stacjonarnych, jak również samodzielne wykonywanie zadań na platformie e-learningowej. Zaproponowana przez autorów metoda pracy (spotkania stacjonarne + praca na platformie) daje jego uczestnikom możliwość kierowania własną aktywnością.
Henryk Sienkiewicz – nauczyciel, konsultant ds. doskonalenia nauczycieli matematyki, współautor wielu podręczników szkolnych, wicedyrektor Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie.

Koncepcja kursu, w tym ujęcie metodyczne, zróżnicowane formy uczenia się oraz elastyczność konstrukcji kursu w odniesieniu do każdego uczestnika, wskazują na wysoką jakość merytoryczną kursu.
Ewa Ludwikowska – egzaminator maturalny, autor wielu materiałów dydaktycznych, konsultant metodyczny w Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy.

Kurs jest godny polecenia każdemu, kto stawia sobie za cel dobrze zdaną maturę z matematyki. Jest przemyślany, dopracowany pod każdym względem oraz prezentuje wysoki poziom merytoryczny. To kurs, który daje gwarancje dobrze zdanej matury zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym.
Adam Makowski – nauczyciel matematyki w Liceum Akademickim w Toruniu, egzaminator maturalny, współautor podręczników szkolnych, wiceprezes Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki.

Zaproponowana metoda pracy pozwoli skutecznie przygotować się do matury, a przede wszystkim daje uczniowi i nauczycielowi możliwość stałego i bieżącego monitorowania postępów w nauce, wskazuje elementy do poprawy i dodatkowych ćwiczeń. Na uwagę zasługuje możliwość wnikliwej analizy strategii rozwiązywania zadań.
Tomasz Malicki – nauczyciel matematyki w liceum, wieloletni dyrektor szkół różnych typów, egzaminator maturalny, współautor wielu podręczników szkolnych, honorowy profesor oświaty.

dyplom_full

Kurs PROFI MATURA otrzymał wyjątkowe wyróżnienie podczas Salonu Technologii i Wyposażenia dla Edukacji 2016 w Kielcach. Nagroda została przyznana w kategorii Technologie. Komisja konkursowa doceniła wysokiej jakości materiały drukowane oraz platformę e-learningową.
Nagrodę wręczył prof. UJK dr hab. Sławomir Koziej, Przewodniczący Komisji Konkursowej.

Kliknij w dyplom, aby powiększyć.

 • Zdecydowałam się na Profi-Matura, bo skusiły mnie Indywidualne konsultacje z nauczycielem i warsztaty na życzenie. Nauczycielka wyjaśniała mi to, czego nie byłam pewna i wskazywała zadania, które warto rozwiązać. I przydało się, bo niektóre zadania były podobne jak te na kursie np. o dzieleniu wielomianów, czy z pochodną funkcji. Miałam na maturze 96%. Wysłałam teraz własną siostrę na ten kurs i każdemu polecam.

  Kurs pomógł mi uporządkować wiedzę i wyćwiczyć umiejętność rozwiązywania zadań maturalnych.

  Agnieszka, Kraków
 • W roku szkolnym 2015/2016 chodziłam na kurs przygotowawczy z matematyki. Byłam pewna, że i tak nie zdam matmy. Już po rozwiązaniu testu diagnostycznego, który był na początku, wyszłam z nadzieją, bo nauczyciel, wyjaśnił jak będziemy pracować. I tak było do końca – nauczyciel zawsze do dyspozycji, online czy na zajęciach, zawsze wszystko dokładnie wyjaśniał. Naprawdę tylko dzięki temu kursowi zdałam. Na 67%!!!!

  Polecam kurs z matematyki, dobra atmosfera na kursie i przystępne wyjaśnienia nauczycieli.

  Sylwia, Warszawa
 • Kurs last minute w Profi-Matura był strzałem w dziesiątkę, bo nic nie rozumiałem z matematyki. Powiem tylko tyle: gdybym nie poszedł, to byłbym na egzaminie chyba z 16 czy 18 pkt do tyłu. Pomijam już zadania na maturze, które były prawie identyczne jak na zajęciach. Ale te ostatnie konsultacje z nauczycielem i rady co do pracy z arkuszem – super. Po samo to było warto pójść. Wieeeelkie dzięki!

  Moja córka chodziła na zajęcia z kursu z matematyki i zdała maturę na 100%. Polecam rodzicom.

  Rafał, Warszawa

Rejestracja w serwisie jako: