onas-szkola

Szkoły
onas-metoda

Metoda nauczania
onas-polecaja

Polecają nas
onas-platforma

Szkoły

Kim jesteśmy?

Najkrócej mówiąc: specjalistami od nauczania matematyki, którzy stawiają na indywidualność i całościowe podejście.

Szkoły Profi-Matura stworzyliśmy w oparciu o 25-letnie tradycje i doświadczenie ogólnopolskiej Sieci Szkół Języków Obcych Profi-Lingua. Bazując na renomie jednego z największych ośrodków nauczania w Polsce, zaprosiliśmy do współpracy najlepszych nauczycieli matematyki, egzaminatorów maturalnych, a dzięki doświadczeniu w prowadzeniu zajęć grupowych wypracowaliśmy metodę, której skuteczność potwierdzają kolejne roczniki maturzystów.

kafle

Czekamy na Ciebie we wszystkich większych miastach, w dogodnych lokalizacjach. Znajdź szkołę w Twojej okolicy i skorzystaj z BEZPŁATNEJ DIAGNOZY MATURALNEJ. Rozwiąż test, porozmawiaj z nauczycielem-egzaminatorem i dowiedz się, co by było, gdyby matura była już dziś!

Jak się umówić? Po prostu zadzwoń lub przyjdź do najbliższej szkoły.

Co Ci oferujemy?

Kompleksowe przygotowanie do egzaminu maturalnego z matematyki. Uporządkujemy Twoją wiedzę i pomożemy Ci nadrobić zaległości.

Z nami przygotujesz się do matury naprawdę skutecznie, bo:

  • Zajęcia na naszych kursach prowadzą nauczyciele, egzaminatorzy maturalni.

Są na bieżąco szkoleni przez Centralną Komisję Egzaminacyjną (CKE) i znają pułapki, jakie mogą kryć się w arkuszach. Nauczą Cię technik pracy z arkuszem egzaminacyjnym i podpowiedzą, na co szczególnie zwrócić uwagę podczas rozwiązywania zadań.

  • Napiszesz 3 próbne matury przygotowane na podstawie ściśle określonych przez CKE wymagań maturalnych.

Nie tylko sprawdzisz w ten sposób swoje postępy w nauce, ale też oswoisz stres egzaminacyjny. Wyniki każdej z matur omówisz indywidualnie ze swoim nauczycielem, który na ich podstawie przygotuje dla Ciebie indywidualny plan działania.

  • Podczas zajęć będziesz korzystał z unikalnych materiałów przygotowanych przez ekspertów.

Żadnych kserówek ani zeszytów ćwiczeń. Wykorzystujemy wyłącznie materiały przygotowane specjalnie na potrzeby naszych kursów przez cenionych autorów pracujących dla Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych – największego wydawcy podręczników i pomocy edukacyjnych. Doświadczenie ekspertów i wydawnictwa WSiP to dla Ciebie gwarancja, że nasze kursy są w 100% zgodne z podstawą programową i przygotowują do matury z matematyki na najwyższym poziomie.

A żeby Twoje przygotowania do matury przebiegały sprawnie, otrzymasz od nas dodatkowo tablice matematyczne, notatnik i poradnik Jak zdać maturę.

Ile kosztuje nasz kurs?

Nasze ceny to 1/3–1/5 kosztów korepetycji. Szczegóły znajdziesz w cennikach na stronie i w siedzibie szkoły w Twoim mieście. Wystarczy umówić się na spotkanie, by poznać ofertę kursową dopasowaną do Twoich potrzeb i Twojego portfela. Skontaktuj się z wybraną szkołą.

Kurs Cena Rabaty
Kurs roczny poziom podstawowy 1495 zł TYLKO 13 zł za godzinę zajęć

50 zł – za polecenie kursu

10% – zniżka grupowa (powyżej 4 osób)

100 zł za wpłatę za cały kurs

Możliwość płatności ratalnych

Kurs roczny  poziom rozszerzony 1495 zł TYLKO 13 zł za godzinę zajęć

50 zł – za polecenie kursu

10% – zniżka grupowa (powyżej 4 osób)

100 zł za wpłatę za cały kurs

Możliwość płatności ratalnych

kabel_dlugi

Rejestracja w serwisie jako: